Bursasor Akademi

Yeşil Bursa İyi Yolda !

Sadi İMREN

Sadi İMREN

E-Posta : sadiimren@hotmail.com

Pilot takımımız Yeşil Bursa, ikinci hazırlık maçını Kuveyt Premier Lig takımlarından Al Arabi ile Özlüce Tesislerimizde oynadı.

Oynanan karşılaşmayı taraftarlarımız ve yöneticilerimiz takip etti. Karşılaşmanın her iki bölümünde değişik bir 11 oyuna süren hocamız Faruk Korkmaz Al Arabi karşısında hemen hemen tüm oyunculara şans verdi. Pilot takımımız Yeşil Bursa için korakor geçen bu karşılaşma ciddi bir hazırlık karşılaşması oldu. Bütün oyuncuların neler yapabileceğinin görülmesi açısından karşılaşmanın faydalı geçtiği düşüncesindeyim.

Al Arabi takımı maçın tüm bölümlerinde gereksiz sertlikte bir karşılaşma oynadı. Oyuncularımızın bu karşılaşmayı sakatlanmadan bitirmesi sevindiriciydi. Takımımızda oyuncularımızın birbirlerine alışma devresini çabuk atlatıp birlikte maç oynama alışkanlığını kazandıklarında takımımızın başarılı olmaması için bir neden kalmayacak. Faruk Hocamız altyapımızdan gelen gençlerimiz ile tecrübeli oyuncuları iyi harmanlamış görünüyor. Genel olarak pilot takımımız Yeşil Bursa’nın oynadığı oyun gelecek adına bana olumlu sinyaller verdi. Kuveyt takımı bizden çok önce hazırlıklarına devam ettiği için birlikte oynamanın avantajını yaşadı.

Bana göre bu takım yeni sezonda bize keyif verecek bir futbol izlettirecek, izlemeyenler çok şey kaçırır. Kombinelerimizi alalım ve futbolun güzelliklerini bu sene bir de Yeşil Bursa’mız ile yaşayalım. Genç kardeşlerimiz izlenmeyi ve desteklenmeyi sonuna kadar hak ediyorlar.Bursasporakademi olarak, sonuna kadar bu takımın ve kardeşlerimizin destekçisi olacağız.Birkez daha yeni sezonda takımımız Yeşil Bursa'ya başarılar diliyorum.

Bursasporakademi.com / Sadi İmrenhtmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR