Bursasor Akademi

Başka Bursaspor Yok !

Sadi İMREN

Sadi İMREN

E-Posta : sadiimren@hotmail.com

  Bir takımın kötü gidişatını değiştirmek bazen ne teknik direktörün ne taraftarın ne de yöneticinin elindedir. Bu gibi durumlarda bir takımın başarılı olması için öncelikle bütün takım elemanların ortak bir hedefi ve fikir birliği olması gerekmektedir. Bu fikir birliği futbolcularda bulunmuyorsa zaten o takımdan çok şey beklemek yanlış olur.

İşte bizim takımımıza bir taraftar gözüyle dışarıdan bakıldığı zaman bence yukarıda yazdığım gibi futbolcularımızda hedefe odaklanma ve takım olamama sorunu var. Bu durum sezonun ilk devresinde pek hissedilmedi ancak Volkan ile Ozan takım içinde eküri olmuş etliye sütlüye karışmıyor gibi. Belluschi sezon sonunda gideceği için rahat bir görüntü çiziyor. Fernandao’nun ikinci devre kafası hep karışık çözmesi gereken problemleri var gibi. Josue kendinden başka bir şeyi pek önemsediğini, snop bir kişiliğe sahip olduğunu eşten dosttan duyuyoruz. Yurt dışı basınının yerlere göklere koyamadığı Aziz’i ben hala sahada göremedim, gözlerim Emre Taşdemir’i arıyo.

Bütün bunların yanında takım kötü performans gösterdiğinde sorumluluğu alacak çizgisinden çıkan oyuncuları da hizaya getirecek kaptan eksikliğimiz de eklenince işler iyice arap saçına dönme aşamasında. Bütün oyuncular silkinip kendilerine çeki düzen vermeleri gerekmektedir.
 


htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR