Bursasor Akademi

Adliyelik Olduk

Sadi İMREN

Sadi İMREN

E-Posta : sadiimren@hotmail.com

Spor Toto 3. Lig 1. Grup 2. hafta maçında pilot takımımız Yeşil Bursa, sahasında Adliyespor'u konuk etti. 

Pilot takımımızın kendi sahasında ve seyircisi önünde, takım halinde kötü oynadığı karşılaşmaya, iyi başlayıp ilk golü de buldu. Fakat futbolcularımızın yaptıkları bireysel hatalar, genel olarak yeni bir takım olması ve futbolcularımızın da, istediği oyunu sahaya yansıtmamasıyla haftayı puansız kapattılar.

Takımımızın gol yollarında ve oyun kurma anlamında sıkıntıları olduğu gözlenirken, buna savunma hataları da eklenince yenilgi takımımız adına kaçınılmaz bir son oldu.
3. Ligin zorlu bir lig olduğu ve tekniğin tek başına yeterli olmadığını bu hafta hep beraber izledik. Ne kadar teknik bir takım olursanız olun 3. Ligde fiziki kalite çok önemli bir yer teşkil ediyor.

Altyapımızdan pilot takıma giden oyuncularımıza soralım A2 de bu maçta zorlandıkları kadar zorlandılar mı? Kendilerini geliştirmek için altyapı oyuncularımızın buralardan geçmesi, bu zorlukları tatması gerekiyor. İsteyerek bu ligde oynayıp kendilerini A takıma taşımanın bence ilk adımı işte budur.

Takımımızda bazı eksiklikler var bu eksikleri gidermek için takıma takviyeler yapılması şart. Transfer sezonunun kapanmasıyla bu takıma şimdilik takviye yapılmayacağı düşünülürse eksikleri gidermek için takım olarak her zamankinden daha çok çalışılması gereklidir.

Yönetim ve takım açısından zor bir sene, zorlu bir lig olacak gibi gözüküyor hadi hayırlısı.


htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR