Bursasor Akademi

Minareliçavuş’a Ulaşım Sorunu Çözülmeli.

Sadi İMREN

Sadi İMREN

E-Posta : sadiimren@hotmail.com

Sezona Faruk Korkmaz yönetiminde kendi evinde başlayan Yeşil Bursa kendisi gibi şampiyonluk parolasıyla yola çıkan ve birçok transfere imza atan zorlu rakibine, şiddetli yağmur altında oynanan karşılaşmada 0-1 mağlup oldu. Sezon başı olması nedeni ile takımın kondisyonu ve uyumu her geçen gün artacaktır. Bu gün bu konulara değil de biraz daha farklı bir konuya değinmek istiyorum, konumuz Minareliçavuş tesislerine ulaşım sorunu .

Karşılaşmaya gelen taraftarlarımız Merkeze uzak ve ulaşımı zor olan Minareliçavuş tesislerine gelirken epey bir zorlandılar.Havanın yağışlı olması ve ulaşımın zorluğu ile kombine ve biletli izleyici sayısı 250-300 civarındaydı. Şehrimizde Bursa Rayın olması bir avantaj, ancak raydan inince işler biraz değişiyor, istediğiniz zaman sanayinin içine araç bulamıyorsunuz.

İçinizden” karşılaşmalar Merinos sahasında oynansa ne güzel olur” dediğinizi duyar gibiyim. Ancak pilot takımımızın suni çim sahada karşılaşmalarını oynaması da bu takıma yakışmaz. Onun için yine yetkililerden yardım almakta fayda var. Bu işin bilir kişisi Bursa Büyükşehir belediyesi. Sayın Başkan Recep Altepe spora verdiği destek ortada bu konu da da, biz taraftarlara yardım edeceğini düşünüyor ve istekte bulunuyorum.

Benim düşüncem Şehrin merkezinden kalkacak 2 adet körüklü otobüs ile maç günleri ulaşım için destek verilebilir. Ya da taraftarlarımız Bursa rayı kullanarak Küçük sanayi veya Organize sanayi istasyonlarından alınıp tesislere ulaşım kolaylığı sağlanabilir. Böylelikle taraftarlarımız, şampiyonluk hedefleyen pilot takımımızı Yeşil Bursa’yı yalnız bırakmazlar.

Bursasporakademi.com / Sadi İmren
 


htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR