Bursasor Akademi

Biraz Huzur Verin...

Erhan KONÇAK

Erhan KONÇAK

E-Posta : e-koncak@hotmail.com

Süper Kupa finalini kaybettikten sonra Bursaspor'da sular resmen durulmuyor.

Dün sosyal medya Ozan Tufan'ın geçmişteki twitleri ile çalkalandı. 3 senedir duran twitler birden uplanma yarışına girdi adeta ve sonuç olarak genç oyuncu linç edildiği Twitterdaki hesabını kapattı. Almanya kampında yaptığı aptalca açıklamaların tepkileri daha yeni yeni unutulurken ve gün içinde bu twitter mevzusu patlak vermişken Ozan'ın dün akşam bir ödül töreninde Şenol Güneş ve Fikret Orman ile birlikte fotoğraflarının düşmesi günün sonunda tuz biber oldu.
Bu çocuk çok net yanlış yönlendiriliyor. A Milli seviyede bir oyuncu menajeri dururken kendisinin parasal konularda konuşması haklı olmasına rağmen kendi kendini haksız duruma düşürmesi  bunlar akıl karı şeyler değil. Ve dün olan onca olaydan sonra akşam basın önünde o pozu vermeyeceksin güzel kardeşim. 2 kere 2 dört. Şenol Hoca'yı çok sevebilirsin sana tüm sezon güvendi forma verdi saygı duyarım ama hassas bir dönemde iken bu verdiğin görüntünün kendine zarar vereceğini senin düşünmen lazım.
 
Belki kafanda Bursaspor'u bitirdin olabilir bunada saygı duyarım. Neticede tüm sezon boyunca iyileştirme yapılmayan bir sözleşmen ve verilen sözlerin tutulmadığı bir güvensizlik ortamı mevcut. Kalmak istemeyebilirsin en doğal hakkın  ama bunların hiçbirisi senin yaptığın yanlışların kılıfı olamaz.  Kimse sizden burada 'Totti' olmanızı beklemiyor. Sadece bu takımın peşinden sürüklediği taraftarın hassasiyetlerine saygı gösterin. Sonrasında zaten gitsenizde arkanızdan duyacağınız küfür değil alkış olacaktır. 

Bu olaylar bir yana dün bir de Bölükbaşı - Güneş atışması gündemi meşgul etti. Başkan'ın Şenol Hoca'ya esip gürlemesinin ardından Şenol Hoca daha sert bir çıkış yaparak karşılık verdi sonuç olarak kulüp gece yarısı yaptığı Kamuoyu Duyurusu ile beyaz bayrak çekti resmen. Başkan sarfettiği sözler için "Onlar benim değil basının yazdığı iddialar" açıklaması duyuruyu 'çöp' kıldı adeta. Bursaspor Başkanı sıfatı taşıyan bir kişi  arkasında duramayacağı sözleri sarfetmemeli. Bu kadar kopan yaygaradan sonra bu camiadan kimse çıkıpta 'Başkan Ozan'ı hayatta Beşiktaş'a satmaz' diyemiyor. Bu güvensizlik ortamını oluşturan kişi dönüp bir kendini sorgulamalı. Bu iş birazda 'Referansımız İbrahim Yazıcı' diyip Yıldırım Demirören'in başkanlığına el kaldırmaya benziyor. Söylenen sözler ile yapılan icraatlar hep zıt düşüyor. İçerde oluşturulmayan güven ortamı bize transfer döneminde huzursuzluk olarak geri dönüyor. Geçen senenin banko 6-7 oyuncusunun gitmesini başka türlü açıklamak çok güç. Umarım ilk lig maçına kadar şu sorunları rafa kaldırıp iki üç nokta transfer ile Avni Aker'e çıkıp tertemiz bir sayfa açarak yeni sezona merhaba deriz.

Bursasporakademi.com/ Erhan Konçak


htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR