Bursasor Akademi

U16 Milli Takım Ege Kupası kadrosu belli oldu

10 Kasım 2017 Cuma 07:40
u16-milli-takim-ege-kupasi-kadrosu-belli-oldu

2017 Mercedes-Benz Ege Kupası'nda mücadele edecek 16 Yaş Altı Milli Futbol Takımı'nın aday kadrosu belli oldu.

20-25 Kasım'da İzmir ve Aydın'da düzenlenecek kupada mücadele edecek milli takıma davet edilen sporcular arasında Bursaspor'dan Muhammed Emin Sarıkaya, Ali Akman ve Bünyamin Yavaşoğlu da yer aldı.


Adı Soyadı

Kulübü

Mevkii

Doğum Tarihi

Furkan Şimşek

Atiker Konyaspor

Kaleci

01.09.2002

Arda Özçimen

Göztepe A.Ş.

Kaleci

08.01.2002

Gökdeniz Yılmaz

Samsunspor

Kaleci

28.11.2002

Arif Boynuuzun

Beşiktaş A.Ş.

Defans

01.02.2002

Muhammed Emin Sarıkaya

Bursaspor

Defans

03.01.2002

Mert Ahmet Akbulut

Borussia Dortmund

Defans

06.01.2002

Nihat Koç

Galatasaray A.Ş.

Defans

01.01.2002

Doğu Demirkol

Göztepe A.Ş.

Defans

29.03.2002

Çağtay Kurukalıp

Kasımpaşa A.Ş.

Defans

24.02.2002

İbrahim Halil Aksu

Medipol Başakşehir FK

Defans

29.03.2002

Emre Demir

Antalyaspor A.Ş

Orta Saha

09.10.2002

Halil İbrahim Sevinç

Antalyaspor A.Ş.

Orta Saha

24.01.2002

Berke Avaz

Beşiktaş A.Ş.

Orta Saha

09.06.2002

Mustafa Kapı

Galatasaray A.Ş.

Orta Saha

08.08.2002

Hakan Yeşil

Trabzonspor A.Ş.

Orta Saha

01.01.2002

Ferhat Çoğalan

Valencia CF

Orta Saha

29.06.2002

Polat Abay

Altınordu A.Ş.

Forvet

17.09.2003

Salih Kavrazlı

Altınordu A.Ş.

Forvet

16.03.2002

Ali Akman

Bursaspor

Forvet

18.04.2002

Bünyamin Yavaşoğlu

Bursaspor

Forvet

01.04.2004

Bozan Uymaz

Galatasaray A.Ş.

Forvet

16.02.2002

 

2017 Mercedes-Benz Ege Kupası Maç Programı:

Tarih-Saat

Grup

Takım

Skor

Takım

Stat / Yer

20.11.2017 - 15.00

A

Türkiye

-

Kosova

Altınordu Torbalı Tesisleri No:1

20.11.2017 - 15.00

B

Yunanistan

-

Moldova

Altınordu Selçuk Tesisleri

20.11.2017 - 11.30

A

Azerbaycan

-

Arnavutluk

Kuşadası Özer Türk Stadı

20.11.2017 - 11.30

B

Rusya

-

Karadağ

Altınordu Torbalı Tesisleri No:2

21.11.2017 - 15.00

A

Arnavutluk

-

Türkiye

Kuşadası Özer Türk Stadı

21.11.2017 - 15.00

B

Moldova

-

Rusya

Altınordu Torbalı Tesisleri No:1

21.11.2017 - 11.30

A

Kosova

-

Azerbaycan

Altınordu Torbalı Tesisleri No:2

21.11.2017 - 11.30

B

Karadağ

-

Yunanistan

Altınordu Selçuk Tesisleri

23.11.2017 - 15.00

A

Türkiye

-

Azerbaycan

Altınordu Torbalı Tesisleri No:2

23.11.2017 - 15.00

B

Moldova

-

Karadağ

Kuşadası Özer Türk Stadı

23.11.2017 - 11.30

A

Kosova

-

Arnavutluk

Altınordu Selçuk Tesisleri

23.11.2017 - 11.30

B

Yunanistan

-

Rusya

Altınordu Torbalı Tesisleri No:1

25.11.2017 - 11.30

3.lük

A Grubu 2.si

-

B Grubu 2.si

Aydın Adnan Menderes Stadı

25.11.2017 - 15.00

FİNAL

A Grubu 1.si

-

B Grubu 1.si

Altınordu Torbalı Tesisleri No:1


 

 



Haber okunma sayısı: 800

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER