Bursasor Akademi

Taha Can Bucaspor'ile anlaştı

03 Ağustos 2013 Cumartesi 21:36
taha-can-bucasporile-anlasti

Altyapımızdan yetişen 1994 doğumlu Taha Can Velioğlu ile Bucaspor 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Teknik Direktörümüz Hikmet Karaman'ın yeni sezon kadrosunda düşünmediği ve Avusturya kampının 12.gününde ülkeye geri yolladığı isimlerden olan Taha Can Velioğlu'nun yeni takımı Bucaspor oldu. Genç stoperin transferini Bucaspor resmi internet siteside doğruladı yapılan açıklamada ''Yönetim Kurulumuz, transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Yönetim Kurulumuz bir süredir görüşmelerini sürdürdüğü 1994 doğumlu Taha Can Velioğlu'nla 2 yıllık sözleşme imzaladı'' denildi

21 Şubat 1994 tarihinde Sakarya’da dünyaya gelen Taha futbola 8 yaşında Bursaspor altyapısında başladı. Ertuğrul Sağlam tarafından 16 yaşında ilk kez A Takıma alınan ve Bursaspor tarihinin en genç forma giyen 5.ismi olan Taha Can Velioğlu 26 kez U16, 60 kez A2 ve 4 kez'de A Takım düzeyinde Bursaspor formasını terletti.  Genç savunma oyuncusunun aynı zamanda alt yaş gruplarında 40 kez Milli olma başarısıda bulunuyor.

Bursaspr Akademi ailesi olarak yeşil beyaz formamızı terletmiş ve renklerimize gönül vermiş futbolcu kardeşimize yeni takımnda ve bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz.


Bursasporakademi.comHaber okunma sayısı: 2318

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER